gelová modeláž

Vymodelované nehty pomocí gelu vypadají zcela přirozeně, neničí Vaše nehty a přitom zkrášlují Vaše ruce. Provádím modeláž gelových nehtů přes šablony i tipy. UV gelem lze také zpevnit Vaše přírodní nehty a předejít tak jejich lámání nebo štěpení. UV gel je velmi flexibilní, pružný a lépe kopíruje Váš nehet. Výhodou je i jeho odolnost proti olupování a nehty díky gelu vydrží nazdobené až do další návštěvy studia. Gelové nehty působí velmi přirozeně a barevná škála je tak velká, že si vybere opravdu každý. V nabídce máme vzhled přirozených nehtů dle odstínu nehtového lůžka, francouzskou manikúru až po různobarevné gely, třpytky, ozdoby, kamínky, razítka atd. Pro modelování používám materiály atestované, jsou zdraví neškodné, bez obsahu agresivních látek, které by ovlivňovaly zdravý růst přírodního nethu.

 

Jak gelová technika funguje?
Tato metoda používá k modeláži nehtů gel, který tvrdne působením světla v UV lampě. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí přírodním nehtům. Gel se nanáší na umělý tip, který se předem upraví na požadovaný tvar a nebo na šablonu. Aplikuje se v jedné nebo ve více vrstvách, podle kvality přirozeného nehtu a dle tvaru a délky.

Jak dlouho modeláž nehtů trvá?
Modeláž nehtů trvá přibližně 1,5 - 2 hodiny, dle kvality a tvaru přírodních nehtů, proto je potřebné, aby jste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření. Pokud jste nikdy předtím umělé nehty nenosila, je vhodné, aby jste se předem objednala a domluvila na termín ošetření.

Doplnění nehtů
Nehty je nutné 3-4 týdny po modeláži doplnit, protože gel, který se nanáší na nehty odrůstá. Při doplnění se obvykle nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru. Potom se nanese opět gel. V případě, že jste nějaký nehet ulomila, tak se při doplnění opraví nebo celý vymění.

Než půjdete na doplnění nebo nové nehty: - ruce zbytečně nemáčejte ve vodě /dlouhé mytí nádobí, koupání, úklid bez rukavic apod./ nehtová ploténka do sebe natáhne vlhkost a dochází pak ke špatnému přilnutí materiálu.

          - nepoužívejte v den doplnění výživné a mastné krémy na ruce, opět by mohlo dojít k horšímu přilnutí v důsledku mastnoty na nehtové ploténce i přes zmatnění před aplikací – pokožka rukou a kutikula bude ošetřena na závěr modeláže.