Radiofrekvence TRIPOLLAR

Dopřejte si báječný pocit ze štíhlých linií Vaší postavy bez bolesti a námahy. Snem většiny žen a mužů, je perfektní postava. Mnoho z nás se cvičením a dietami pokouší tomuto snu přiblížit. Snaha, kterou snu obětujeme, by se měla projevit. Bohužel však najdeme spoustu případů, kdy i přes píli a vůli nelze dosáhnout kýženého výsledku. Takové zklamání pak odrazuje od dalších pokusů a neprojevuje se dobře na naší psychice. Bezbolestná liposukce přístrojem Tripollar je řešením a motivací zároveň.

Revoluční neinvazivní liposukce TriPollar využívá nejmodernější radiofrekvenční technologii , která umožňuje koncentrovanou energii velmi přesně zaměřit na vybrané partie. Poté zkapalní podkožní tuk, který je tělem vyloučen přirozenou cestou. Nechává přitom kůži spolu s vaskulární, nervovou a svalovou tkání nezměněnou. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné proceduře. Odstranění tukových buněk je trvalé, ne pouze dočasné a nemůže dojít k jejich opětovnému nabytí na objemu.

Bezbolestná liposukce přístrojem TriPollar je neinvazivní alternativou k běžným liposukčním procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena nebo předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez rekonvalescence. Po zákroku můžete okamžitě pokračovat ve svém každodenním životě.

Dá se použít na každý typ kůže. Účinky regenerace kolagenu a odbourání tuku jsou klinicky prokázány.

- je variantou liposukce - operace na odstranění tukových rezerv                                    

- tvaruje tělo a zmenšuje obvod na místech, kde má dispozice k ukládání tuků

- redukce uloženého tuku

- redukce obvodu částí těla

- zlepšení vzhledu pokožky zasažené celulitidou

- modelování obličeje

- redukce jemných záhybů a vrásek

- zpevnění pokožky

- zlepšení textury pokožky dekoltu a rukou

- redukce strií

- redukce dvojité brady